Ödüller

En İnovatif Marka Ödülü

İnovaLig İnovasyon Ödülleri kapsamında Çilek Mobilya "İnovasyon Döngüsü" alanında Birinciliğe layık görüldü ve Çilek Mobilya adına Genel Müdür Muzaffer Çilek ödülünü Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı.

En Başarılı Şikayet Yönetimi Ödülü

2014 yılında tüm kurumların değerlendirildiği "Müşteri Şikayet Yönetimi" değerlendirmesinde Çilek Mobilya "En Başarılı Şikayet Yönetimi" dalında Birincilik aldı ve müşterilerine gösterdiği değeri tekrar kanıtlamış oldu.

Alfa Şikayet Yönetimi Ödülü

Müşteri memnuniyetini çalışmalarının temel prensibi olarak belirleyen Çilek, Türkiye’de Online Şikayet Yönetimi konusunda ilk kez düzenlenen “Alfa Ödülleri”nde mobilya sektöründe birinci oldu.

Trafik Güvenliği Medya Ödülü

Çocukların güvenliğini her şeyin üzerinde tutan Çilek, “Trafik Güvenliği Medya Ödülleri’nde arka koltukta emniyet kemeri kullanımını teşvik edici reklam filmi ile ödüle layık görüldü.

400 Bin Ağaç Projesi

Orman ve Su işleri Bakanlığı’nca düzenlenen “400 Bin Ağaç” projesine bağışladığı fidanlar ile destek veren Çilek, etkinliğin ana sponsoru olarak plaketini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

A Sınıfı Gümrük Statüsü

Çilek Mobilya Sanayi ve Pazarlama Ticaret A.Ş.’ne, Uludağ Gümrük ve Ticaret Belge Müdürlüğü tarafından verilen, ilk A sınıfı onaylanmış kişi statüsüne sahip olması ve gümrük işlemlerinde bu statüye bağlı basitleştirilmiş usullerden ilk olarak yararlanıp yenilikleri yakından takip etmesinden dolayı Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından 7 Mart 2013’te plaket verildi.

İSMOB En İyi Stand Ödülü

İstanbul Mobilya Fuarı, İMOB çerçevesinde düzenlenen 6. İMOB Tasarım Yarışması'nda Çilek Mobilya İMOB En İyi Stand Tasarımı Ödülü 2012 ve Genç Odası Kategorisinde "Black Pirate" ile ISMOB 2014 ikincilik ödülünü aldı.

İhracat Ödülü

İstanbul İhracatçıları Birliği’nin yılın en başarılı ihracatçılarını belirlediği ödül töreninde Çilek Mobilya, 2012 yılı Mobilya Sektörü’nde en çok ihracat yapan 2. marka oldu.

Endüstriyel Tasarım Ödülü

Uluslararası Patent Birliği (UPB) tarafından düzenlenen 2011 Yılı Patent Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım ve Marka Ödül Töreni’nde Çilek Mobilya Endüstriyel Tasarım Beşincilik Ödülü’nü kazandı.

Anadolu Markası Çilek

Finansbank, Capital ve Ekonomist’in öncülüğünde düzenlenen Anadolu Markaları yarışması Büyük İşletmeler Ticaret Sektörü 2009 Yılı Birincisi Çilek Mobilya oldu.

Türkiye’nin En Beğenilen Şirketi

Çilek Mobilya. Capital Dergisi tarafından her yıl düzenlenen Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri araştırmasında 2008 yılı Mobilya Sektörü Birincisi oldu.

Yılın KOBİ’si

Marketingist Fuarı kapsamında düzenlenen ve Türkiye’nin en başarılı pazarlama fikirlerini ödüllendiren “Think Marketing Ödülleri Yılın Kobisi 2007 Ödülü”nü Çilek aldı.

İhracatın yıldızı ‘’Çilek’’

2006 yılında İhracatın Yıldızları Özel Ödülü’nü alan Çilek Mobilya, İstanbul İhracatçılar Birliği (İİB) tarafından 2006’da Mobilya İhracatı ‘’özel ödül’’, 2007’de ihracat birincisi, 2008-2011 yıllarında ise üst üste ‘’İhracat İkincisi’’ oldu.

Süper Marka Çilek

2005 yılında, Superbrands International tarafından verilen, mobilya sektöründe Türkiye’nin ilk Süpermarkası ödülünü Çilek aldı.

En Beğenilen Reklam Filmi

2004 yılında gerçekleştirdiği ‘’Burada Bizim Sözümüz Geçecek’’ reklam kampanyası, Türkiye’nin en çok okunan internet sitelerinde ‘’hurriyet.com.tr’’ tarafından yapılan anket ile ‘’En Beğenilen Reklam Filmi’’ seçildi.

İTSO Başarı Ödülü

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), İnegöl mobilyasının dünyaca tanınmasında etkin rol aldığı için Çilek Mobilya’yı plaketle ödüllendirdi.

© 2014 muzaffercilek.com  |